לירון דביר
מורה לווסט קוסט סווינג

לירון דביר, מורה ורקדנית ווסט קוסט סווינג, בעלת וותק של 6 שנים, השתתפה בעשרות פסטיבלים ברחבי העולם וזכתה בתחרויות בינלאומיות.

לירון דביר החלה את צעדי הריקוד כרקדנית ג'אז, בצעירותה הופיעה על במות יום העצמאות וטקסים שונים, בשנות ה- 20 המאוחרות החלה לרקוד סלסה קובני ואל איי למשך 4 שנים ואז גילתה את סגנון הווסט קוסט סווינג איתו יש לה רומן הדוק עד היום. 

ב- 6 שנים האחרונות היא רקדה ברחבי אירופה ואוסטרליה בכל אוונט אפשרי ועשתה הכל כדי ללמוד להתפתח ולגלות עוד מהסגנון הקסום הזה של ה-ווסט קוסט סווינג וממה שהוא מאפשר לנו להוציא מעצמנו בתוך הריקוד הזוגי.

היא עשתה אינספור סדנאות, למדה ממיטב המורים, השתתפה בתחרויות ואף זכתה בכמה גביעים מרגשים, וכיום ברמת אינטרמדייט אחרי שחזרה ארצה מחו"ל בעקבות הקורונה חזרה לקהילה המדהימה בארץ והחלה ללמד.

באהבתה לסגנון היא מוכנה וכמהה להדביק את כל מי שמוכן בחיידק הווסט קוסט סווינג – ריקוד זוגות ייחודי שמאפשר לכל אחד בזוג מקום משלו וחיבור מיוחד של ביחד. 

והיא מזמינה אתכם להצטרף לסגנון המופלא שבו הקונקשיין, הפארטנרשיפ, המוזיקליות והיכולת להוסיף אימפרוויזציה גם מהצד של המובילים וגם מצד המובלות, יוצרים הרמוניה מהממת ייחודית ומרגשת למשמע צלילי מוסיקת הפופ העכשווית והבלוז המרגש של פעם.

היא מעבירה שיעורים פרטיים אותם ניתן להזמין בתיאום מראש.